Dopravní výchova

V rámci akcí "Duben, měsíc bezpečnosti" se také žáci naší školy zúčastnili několika dopravních soutěží, ve kterých měli možnost si zopakovat a ověřit své znalosti a dovednosti v dopravní výchově.

Dne 20. dubna 2016 proběhlo na místním stadionu školní kolo dopravní soutěže. Žáci si zopakovali formou dopravních testů své teoretické znalosti, týkající se pravidel v silničním provozu. Poté si vyzkoušeli své cyklistické dovednosti na překážkové dráze.

Dne 26. dubna 2016 jsme se zúčastnili oblastního kola dopravní soutěže, konaného v areálu místního vojenského útvaru a na nedalekého dopravního hříště. Hned následující den jsme v Přerově soutěžili v okresním kole dopravní soutěže, organizovaném pro žáky podobného typu škol z Kojetína, Přerova, Lipníka nad Bečvou a Hranic. V této konkurenci jsme obsadili druhé místo.

Mgr. Vít Koláček