Atletický čtyřboj – krajské kolo

V úterý 27. 5. 2014 proběhlo krajské kolo atletického čtyřboje Základních škol praktických a speciálních v Hranicích, kde z okresního kola postoupili čtyři žáci z naší školy a to Marek Patkaň-Cina, Stanislav Bezperát, Kristýna Ištoková a náhradnice Sabina Baranová.

Všechny žáky bych chtěl jménem naší školy pochválit za výborné výkony, kdy za okres Přerov vybojovali celkové první místo. Jedním ze tří nejúspěšnějších chlapců se stal Marek Patkaň-Cina, který se umístil na 3. místě a jednou ze tří nejúspěšnějších dívek se stala Sabina Baranová, taktéž 3. místo. Marek i Sabina si svými výkony zajistili účast v celorepublikovém finále atletického čtyřboje konaném v Hradci Králové od 18. do 20. června.

Držme jim palce!

Mgr. Kamil Zemánek