Skip to content

Atletika

Dne  7. 6. 2024 se na atletickém stadionu v Lipníku nad Bečvou uskutečnila pro žáky naší školy atletická soutěž, která podle počtu sportovních disciplín dostala název „Atletický čtyřboj“. Žáci, rozděleni do několika kategorií, postupně soutěžili v běhu na šedesát metrů, skoku dalekém, hodu kriketovým míčkem a ve vytrvalostním běhu chlapců na osm set a děvčat na čtyři sta metrů. Žáci, za ohromného povzbuzování a fandění ostatních účastníků, podávali výkony, které byly mnohdy až na hranici jejich fyzických možností, ale které vždy zvládli velmi dobře a se ctí.

Soutěže skončily. Nejlepší sportovci byli odměněni diplomy a věcnými cenami a ti, kteří se letos neumístili na stupních vítězů, si domů odnášejí hezké zážitky z příjemně stráveného slunečného, sportovního, předprázdninového dopoledne.