MS ČR v plavání 2016

Dne 6. 4 .2016 se zúčastnilo čtyřčlenné družstvo žáků naší školy na bazénu v Přerově "Mistrovství ČR v plavání handicapovaných sportovců" pro region Morava a Slezsko.

Družstvo startovalo ve složení Anna Banovčanová, Simona Švrčková, Jaroslav Sivák, Jiří Suchý, a to v disciplínách 50m prsa, 50m volný způsob a 100m volný způsob ženy A, dále 50m prsa, 50m volný způsob a 100m volný způsob muži A a jako družstvo ve štafetě na 4x50 m volný způsob. V silné konkurenci štafet jsme obsadili díky úžasnému výkonu Jirky Suchého ve finiši 2. místo. V individuálních disciplínách dosáhl na stupně vítězů jen Jirka Suchý, který obsadil s přehledem po fenomenálním výkonu 1. místo v závodě 50m prsa muži A a 1. místo v závodě 100m volný způsob muži A. Svými výkony ve štafetě a v individuálních závodech se stal Jirka Suchý nejúspěšnějším závodníkem mistrovství v kategorii muži A.

Poděkování patří všem členům našeho plaveckého školního družstva za vzornou reprezentaci školy, regionu a za jejich předvedené výkony.

Mgr. Rostislav Nepustil