Velké Losiny 21.9.2016

Poděkování naším sponzorům i naší škole ….krásný den ve Velkých Losinách

Jmenuji se Kája Hájek a chodím do skvělé školy (SŠ a ZŠ Osecká 301, Lipník nad Bečvou) a mám tam skvělé paní učitelky. Nemluvím-jsem autista. Ovšem za to mám spoustu oblíbených činností, jednou z nich je voda, plavání a bazén.

21.9.2016 jela naše škola na krásný výlet do Velkých Losin, samozřejmě jsem jel také s mojí maminkou, a oba jsme si to krásně užili. Co užili,  my jsme byli přímo nadšení, včetně mých spolužáků i jejich rodičů, prarodičů, tetiček...  Celý výlet jsme pojali jako rodinný zájezd za vodními radovánkami a opravdu všichni jsme byli spokojení. Cesta autobusem byla příjemná a utekla nám rychle, ani ne za hodinu a půl jsme byli na místě. Lázeňským parkem jsme pěknou procházkou došli až k termálním lázním. Po převlékacích manévrech, kde jsme se tlačili mezi úzkými skříňkami, na nás čekaly tři hodiny skvělého relaxu, užil jsem si pět bazénů, tři uvnitř a dva venku, samozřejmě jsem vyzkoušel všechny. V poledne jsme se s maminkou naobědvali v místní restauraci a poté pokračovali ve vodních radovánkách. Tři hodiny utekly jako voda a na zpáteční cestě k autobusu jsme ještě stihli vypít kafíčko a ochutnat dobré zákusky v místní vyhlášené cukrárně…. Cesta zpět už nás unavila natolik, že jsme skoro všichni usnuli .

Chtěl bych tímto poděkovat těm, kdo nám přispěli ke krásnému zážitku. Udělali jste mně a mým spolužákům velkou radost. I když některé věci nechápeme a vám zdravým moc nerozumíme,  přesto milujeme zážitky. Díky!

Pozn. doprava byla hrazena z poskytnutého Grantu města Lipníka n.B. a částečně z fondu Klubu rodičů handicapovaných žáků.

Pí. Hájková